Перерва в школі

Що таке шкільна перерва?

Перерва в школі, яку ще називають перервою в класі, описує час між уроками, які учні можуть використовувати для відпочинку. Англійською або у Великобританії перерву в школі називають "перерва", тоді як у США перерву в школі називають "перервою".

За цей час учні можуть розтягнути ноги, сходити в туалет, щось прочитати, поїсти та випити.

У шкільний день є кілька перерв, які мають різну тривалість, є п’ятихвилинні перерви, перерви, які тривають чверть години або 45-хвилинні перерви (зазвичай обідня перерва). Учні зазвичай проводять дуже короткі перерви в класі, при тривалій перерві вони зазвичай мають ігровий майданчик з ігровими приміщеннями та перервою нагляду.

Скільки шкільних перерв?

Скільки шкільних перерв існує, залежить не лише від окремої школи, а й від тривалості шкільного дня. Якщо діти залишаються в школі до полудня, зазвичай, в обідню перерву триває принаймні 30 хвилин, щоб учні могли спокійно обідати. Ця перерва відбувається між 12:00 та 14:00.

У більшості шкіл учні мають чверть години або принаймні десять хвилин перерви після подвійного викладання. Якщо учень має лише уроки до 12 полудня, для нього є лише чверть години перерви, але якщо він має уроки до 16:00, у нього принаймні два перерви такої тривалості та обідня перерва.

Деякі школи роблять п'ятихвилинну перерву між двома уроками, якщо це не подвійний період. Ця п'ятихвилинна перерва часто використовується, щоб дозволити студентам міняти аудиторії.

Крім того, деякі вчителі іноді роблять невелику перерву в класі, незалежно від будь-яких правил, що особливо часто зустрічається на уроках фізичної культури.

Що таке велика шкільна перерва?

Тривалу перерву ще називають судовою перервою, оскільки учні зобов’язані залишити шкільну будівлю та залишитися на дитячому майданчику, який знаходиться під наглядом вчителів.

Перерва дощу - це особливий регламент, його замовляє директор школи. У разі негоди учням дозволяється перебувати в будівлі, а не ходити на шкільний двір. Більшість вихованців використовують довгу перерву для сходу в туалет, сніданку та спілкування з друзями.

У початковій школі діти часто проводять перерви, граючи в ігри, такі як грати у футбол, ловити, ховатися тощо.

Часи тривалої перерви визначаються шкільними правилами окремих федеральних держав. Однак вони, як правило, проходять близько 10:00, коли учні закінчили два уроки і їх концентрація падає. Ця перерва часто відокремлює два різних предмета один від одного, так що учні також мають можливість переодягнутися.

Перерва також може сприяти зосередженню і тим самим економити енергію для навчання. Щоб отримати корисні поради, також прочитайте статтю за адресою: Що таке тренування з концентрації?

Що таке насичена шкільна перерва?

Активна перерва, відома також як перерва в русі, - це перерва в класі, в якій з учнями проводяться цільові рухові вправи. Всупереч багатьом думкам, ці перерви не є втраченим навчальним часом, тому їх не слід оцінювати негативно, а позитивно, оскільки вони сприятливо впливають на навчальну поведінку.

Мало зусиль, матеріалів та часу, вчителі досягають оновленого зростання концентрації, мотивації та налаштування до нового змісту уроку, який слідує за такою перервою.

Мета перерви повинна бути пояснена учням, щоб вони були мотивовані до участі. Цей додатковий рух не тільки очищає голову, але й робить учнів обтяженими та впевненішими у собі.

Що в законі про шкільну перерву?

Закон про перерви в школі визначає, як тривати перерви повинні як мінімум; розрізняють невеликі, великі та обідні перерви.

Перерва на обід існує лише в школі, яка також пропонує уроки після обіду.

Він також визначає максимальну кількість годин поспіль, які можна викладати без перерви. Залежно від типу школи, це передбачає максимум три навчальні одиниці.

Самі школи приймають додаткові правила щодо перерв на вчительській конференції, наприклад, загальні кімнати під час перерви.

Куріння під час шкільної перерви, як це регулюється?

Багато законів та правил, що стосуються шкіл, є відповідальністю федеральних держав. Все більше федеральних штатів (наприклад, Гамбург, Гессен чи Нижня Саксонія) застосовують тотальну заборону куріння на шкільних приміщеннях, це стосується не тільки учнів, але й батьків та вчителів. З такою забороною куріння переміщається поза шкільним майданчиком під час перерви.

Поки шкільна конференція у кожній окремій школі вирішила, чи можна і курити. Як правило, встановлювали кури для куріння, яких немає ні в коридорах, ні в аудиторіях, ні в перервах.

Закон про школу дозволяє тільки курсантам старших класів з одинадцятого класу та учням професійної освіти палити, але насправді сигарети вже вживаються в набагато молодшому віці, і це, як правило, школа терпить.

На цьому етапі ми вказуємо на наслідки куріння і рекомендуємо прочитати наступні статті:

• Наслідки куріння
  • Хвороби, пов’язані з курінням

Що я повинен змусити дитину їсти на шкільній перерві (хлібниця)?

Батьки часто пакують ящики для обіду для дітей до школи і запитують себе, що саме належить до них. Слід уникати, щоб діти приїжджали додому з повним банком або викидали хліб у смітник. Щоб цього не допустити, складаючи бутерброди, завжди слід переконатися, що дітям подобається їжа, але це не означає просто давати їм солодощі.

Крім того, діти їдять очима, а це означає, що вміст банки, що сидить поруч, може виглядати набагато апетитніше, і тому їхня їжа не буде з'їдена. Тому батьки повинні скласти сніданок, який дитина не тільки любить їсти, але й здоровий і наповнює.

Ідеальний сніданок складається з декількох частин, колись хліба або булочки, яка, в кращому випадку, складається з цільнозернових круп і, таким чином, містить більше мінералів і вітамінів, ніж біла мука і робить вас ситнішим довше. Бажано гарненько покласти хліб, наприклад, сиром, щоб максимально знизити споживання цукру.

Крім того, дитині слід також упакувати деякі фрукти, наприклад, банан або яблуко, або овочі, такі як морква або огірок.

Потрібно уникати загортання солодощів, таких як жувальний ведмедик або торти, якщо здорове харчування для дитини важливе для вас.

Збалансований і здоровий сніданок також включає достатнє споживання рідини, а вода - хороший вибір. Якщо дитина віддає перевагу ароматизованому напою, батьки можуть давати їм холодний несолодкий фруктовий чай. Безалкогольні напої не рекомендуються через високий вміст цукру.

На даний момент важливо знати про здорове харчування. Для цього ми рекомендуємо наші статті: